e-transform

e-Dönüşüm Nedir?

Bilgi teknolojilerinin kullanımı ile iş süreçlerinin ve bilgilerin elektronik ortama taşınmasıdır.E-dönüşüm olarak adlandırılan geçiş süreci, işletmelerin yürüttüğü prosedürlerin sorunsuza yakın bir şekilde uygulanmasını mümkün kılmaktadır. Uygulama süreçlerinin kusursuzlaşması işletmeler için ihtiyaç haline gelmiştir.


e-Dönüşüm Sistemleri Nelerdir?

e-Fatura

Elektronik ortamda hazırlanan faturalara verilen isimdir. Kağıda basılmayan ve sunucular tarafından alıcı ve satıcıya iletilen e-fatura, ileride tüm firmalar için zorunlu hale getirilecek. Giderek artan e-fatura kullanıcıları arasına girmek için yeterli sebebiniz var aslında. Kurumsal işlemlerinizi daha kolay hale getirmek ve tasarruf etmek istiyorsanız e-fatura uygulamasına geçmelisiniz.


e-Arşiv

e-Arşiv de e-fatura gibi elektronik fatura sistemine ait bir fatura türü. e-Fatura, sisteme kayıtlı iki firma arasında gönderilen fatura türü iken, bir taraf elektronik fatura kullanıcısı olduğu halde diğer taraf değil ise burada gönderilen fatura türü e-arşivdir.


e-İrsaliye

e-İrsaliye, kağıt üzerinde hazırlanan irsaliyenin, dijital ortamda düzenlenmiş haline denir. e-Fatura ya da e-arşiv uygulamalarıyla birlikte faturalama süreçlerinizi dijitalleştirir. Sevk süreçlerinizi hızlandırıp pratik hale getirir; verimliliğinizi artırır.Baskı, kargo gibi süreçleri ortadan kaldırır; vakit ve nakitten tasarruf ettirir.

Güvenlik Kodu Oluştur
Uyarı !
Ayarlar !
Kasalar !